Франсіс Вебер

Випадок у "Готелі Дю-Комерс"

Детективно-ексцентрична комедія

Низка кумедних непорозумінь, пригод та курйозів. Несподівані повороти сюжету і багато чого іншого. Автор п’єси популярний французький драматург ХХ сторіччя Франсіс Вебер, за сценаріями якого було знято безліч комедій з найвідомішими коміками світу.

фотогалерея відео

Режисер-постановник – народна артистка України Ірина Кліщевська
Режиссер – Маргарита Здор-Влодарчик
Художник-постановник – Світлана Заікіна
Пластика – Анжела Борисова
Музичне оформлення – Костянтин Страхов

Дійові особи:

ГарсонОлександр Бірюков,Олександр Дідик
РальфОлег Лепенець
ФеліксВадим Лялько
Вольф – заслужений артист України Олег Коваленко
ФрансуаСергій Ладєсов
ЛуїзаАліна Проценко

Прем'єра 29 січня 1994 року

Тривалість вистави 2 год. 20 хв.