Йоганн  Нестрой

ЛЮБОВНА ПЛУТАНИНА,

або Колишні   справи

За підтримки Австрійського культурного форуму

Він та вона у шлюбі. Вона - донька його колишнього боса. Життя прекрасне й затишне. Але раптом починають з'являтися свідки минулого життя, які знають трішки більше про колишні справи вправного чолов'яги. Як сховати докази та зберегти родину?

На його честь у Відні названа станція метро та площа. А в Україні його ім'я можна побачити тільки на афішах Київського академічного театру "Колесо".
Йоганн Нестрой - австрійський комедіограф та актор в своїх п'єсах з безліччю музичних номерів використовував елементи фарсу, пародії та сатири

Водевіль – один  із  класичних  жанрів, які  дозволяють   і  відпочити, і  замислитись. Зовні  легка  форма – куплети, пісні, танці, приховує  в  собіглибокий  зміст. Актуальність  сюжету  середини   ХІХ  століття. В життєво достовірних  персонажах ми  впізнаємо  “нову  українську  еліту”. Виставу було представлено на фестивалях «Мельпомена Таврії» (Херсон, 2004), «Вересневі самоцвіти» (Кіровоград, 2004) та на Міжнародному театральному фестивалі «Європейський актор» в Македонії у 2004 році.

фото відеопреса

Режисер-постановник – народна артистка України -  Ірина Кліщевська

Сценографія – Світлана Заікіна

Костюми – Світлана Павліченко

Композитор – заслужений діяч мистецтв України Володимир Гронський

Хореографія – Сергій Шуліко

Тексти пісень – Аркадій Гарцман

Дійові особи:

Пан фон Шайтерманн, деревоторговець –  Денис Драчевський,   заслужений артист України Сергій Ладєсов

Йозефіна, його дружина – заслужена артистка України Галина Зражевська, Анна Артем'єва

Антон Муффль, слугаВадим Лялько

Пеппі Амзель, служницяМарія Грунічева

Тривалість вистави 1 год. 20 хв.

Прем’єра 18 березня 2004 року