Пристрасті дому пана Г.-П.

водевіль-модерн за п'єсою Олени Пчілки "Сужена - не огужена"
zamovuty

Неповторна атмосфера кафе-театру переносить глядача у гостинну вітальню пана Гриценко-Перепелиці. Талановитий  акторський ансамбль, оригінальність сценічного майданчика та  класичний водевільний сюжет зроблять вечір незабутнім.

Водевіль "Сужена - не огужена!" (1881 р.)  - перший  драматичний твір письменниці Ольги Петрівни Косач (дівоче прізвище Драгоманова). З 12 років Ольга навчалась у Київському пансіоні благородних дівиць, блискуче володіла французькою та німецькою мовами, бездоганно знала зарубіжну літературу, любила грати на музичних інструментах. Всі свої твори підписувала псевдонімом - Олена Пчілка. В архівах збереглося 18 п'єс, що були написані видатною українкою.

фотогалерея  відеопреса

Дійові особи:

Іван Семенович  Гриценко-Перепелиця  - заслужений артист України Станіслав Колокольніков

Мар'я Василівна, його жінка - Валентина Сова

Варочка, її сестра  - Ольга Лопатіна-Армасар,  Марія Грунічева

Василь Михайлович Хороший - Едуард КіхтенкоАнатолій Суханов

Палажка, служниця - Аліна ПроценкоГанна Русин

Чаплін - Олександр Бірюков, Олександр  Дідик, Андрій Попков

Ідею втілив заслужений діяч мистецтв України  - Вахтанг Чхаідзе

Мальовничий образ - Валерій Софронов

Пластичне рішення - заслужена артистка України Олександра Майорова

Прем'єра 25 квітня 1998 року

Тривалість вистави - 1 год. 20 хв.

Вистава йде українською мовою в кафе театру.