Пристрасті дому пана Г.-П.

водевіль-модерн за п'єсою Олени Пчілки "Сужена - не огужена"
zamovuty

prystr

Неповторна атмосфера кафе-театру переносить глядача у гостинну вітальню пана Гриценка-Перепелиці. Талановитий акторський ансамбль, оригінальність сценічного майданчика та класичний водевільний сюжет зроблять вечір незабутнім.

Водевіль "Сужена - не огужена!" (1881 р.) - перший драматичний твір письменниці Ольги Петрівни Косач (дівоче прізвище Драгоманова). З 12 років Ольга навчалась у Київському пансіоні благородних дівиць, блискуче володіла французькою та німецькою мовами, бездоганно знала зарубіжну літературу, любила грати на музичних інструментах. Всі свої твори підписувала псевдонімом - Олена Пчілка. В архівах збереглося 18 п'єс, що були написані видатною українкою.

фотогалерея  відеопреса

Дійові особи:

Іван Семенович Гриценко-Перепелиця - Анатолій Суханов

Мар'я Василівна, його жінка - Валентина Сова

Варочка, її сестра  - Ольга Армасар, Марія Грунічева

Василь Михайлович Хороший - Едуард Кіхтенко

Палажка, служниця - Олена Тертична

Чаплін - Олександр Дідик, Ростислав Муравін

Ідею втілив - заслужений діяч мистецтв України Вахтанг Чхаідзе

Мальовничий образ - Валерій Софронов

Пластичне рішення - заслужена артистка України Олександра Майорова

Прем'єра 25 квітня 1998 року.

Тривалість вистави 1 год. 20 хв.

Вистава йде українською мовою в кафе театру.