Даріо Фо, Франка Раме

       Я чекаю тебе, коханий!..

 фарс-детектив
zamovuty

Віра, надія, любов. Все те, чим живе більшість жінок, для героїні цієї історії перетворилось в порох або все-таки ні? Можна переживати катастрофу всіх надій нескінченно, а можна просто далі жити з посмішкою на вустах! І героїня живе! Не дивлячись на ревнивого чоловіка, який замикає її в квартирі з маленькою дитиною, сексуально стурбованого дівера-інваліда, сусіда з будинку навпроти, який підглядає за нею в бінокль у самі інтимні моменти. А ще життя героїні затьмарюють кредитори чоловіка, колишній коханець і ще якісь особистості, які тероризують її по телефону. ...Й можливе рушниця, що є в героїні, прийдеться до двору.

З ким може відверто поділитися своїми проблемами й переживаннями жінка? Звичайно з подругою, роль якої в цій виставі виконують глядачі.

Колись ця п'єса була написана для великої акторки Анни Маньяні видатним італійським комедіографом і нобелівським лауреатом в галузі літератури Даріо Фо.

Легка лірична комедія дозволяє заглянути в глибини жіночої психології, підглянути інтимні жіночі таємниці, про які не прийняте говорити вголос і ще раз задуматися про вічні цінності.

Напевно бешкетний і смішний "жіночий" погляд на життя буде цікавий не тільки жіночої аудиторії, а й всім потенційним чоловікам. 

 

З виставою "Я чекаю тебе, коханий..!" Марія Грунічева гастролювала в Ізраїлі. Вистава брала участь у Міжнародних фестивалях моновистав "Zvaigzne" (м. Рига, Латвія) та "Atspindys" (м. Висагінас, Литва, 2022 рік), в Міжнародному театральному фестивалі "Albamono" (м. Корча, Албанія).

фотогалерея

Режисер-постановник - Віталій Семенцов

Художник-постановник - Оксана Карпус

Музичне оформлення - Гліб Генсіцький

 

В ролі Марії  - заслужена артистка України Марія Грунічева

 

Вільна посадка.

Тривалість вистави 1 год. 10 хв.Вартість квитка 200 грн.

Комментарии  

+7 # катерина 07.11.2013 20:19
Спектакль прекрасный!!! Спасибо Марии Груничевой за потрясающее исполнение роли. Смеялись от души:-)
+7 # Лидия 11.11.2013 10:11
Спектакль понравился очень, особенно женщинам понравится :-) сходите, не пожалеете :-)
0 # Ірина 17.11.2015 22:51
Доброго дня, підкпжіть будь ласка ціну квитка та час коли починається вистава?
0 # Ірина 17.11.2015 22:52
Ціна квитка і час початку вистави?
0 # admin 18.11.2015 11:45
Вартість квитка 80 грн. Квитки продано. Початок о 19.00
+1 # Алёна 11.11.2017 18:16
Ходили на спектакль с парнем, двоим безусловно понравилось, весь вечер были под впечатлением! Ярко, откровенно, красиво, жизненно. Развязка совершенно неожиданная, представление до конца держит в интриге. Поразил "эффект 3D" с пухом из подушки, что ещё больше сблизило публику и актрису. Сложно оторвать взгляд от красавицы-актри сы Марии Груничевой. Это был прекрасный вечер :roll:
0 # Елена 14.05.2018 07:24
«Я жду тебя, любимый!...» - потрясающая игра одной актрисы - Мария Груничева. ⭐️Местами было очень и очень