Пристрасті дому пана Г.-П.

водевіль-модерн в стилі кафе-театру de Paris

pristrasty

Неповторна атмосфера кафе-театру переносить глядача у гостинну вітальню пана Гриценка-Перепелиці. Талановитий акторський ансамбль, оригінальність сценічного майданчика та класичний водевільний сюжет зроблять вечір незабутнім. Вистава з пригощанням.

Вистава брала участь в фестивалі камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури" (Україна, м. Ужгород).

Водевіль "Сужена - не огужена" (1881 р.) - перший драматичний твір письменниці Ольги Петрівни Косач (дівоче прізвище Драгоманова). З 12 років Ольга навчалась у Київському пансіоні благородних дівиць, блискуче володіла французькою та німецькою мовами, бездоганно знала зарубіжну літературу, любила грати на музичних інструментах. Всі свої твори підписувала псевдонімом - Олена Пчілка. В архівах збереглося 18 п'єс, що були написані видатною українкою.

фотогалерея  відеопреса

Дійові особи:

Іван Семенович Гриценко-Перепелиця - Олександр Кокарєв, заслужений артист України Станіслав Колокольніков

Мар'я Василівна, його жінка - Людмила РудницькаВалентина Сова

Варочка, її сестра  - Ольга Армасар, заслужена артистка України Марія Грунічева

Василь Михайлович Хороший - Анатолій Суханов

Палажка, служниця - Парасковія Жилінська, Ольга РоманійОлена Тертична

Чаплін - Віктор Бакунов, Арсен Бойчук

Ідею втілив - заслужений діяч мистецтв України Вахтанг Чхаідзе

Мальовничий образ - Валерій Софронов

Пластичне рішення - заслужена артистка України Олександра Майорова

Тривалість вистави 1 год. 20 хв.

Вистава йде на сцені в кафе театру. Вільна посадка.

Вартість квитка 250 грн. Додатково в касі готівкою сплачується 50 грн. за пригощання.