За підтримки Австрійського культурного форуму

ЛЮБОВНА ПЛУТАНИНА

водевіль

kolishnispravi

Він та вона у шлюбі. Вона - донька його колишнього боса. Життя прекрасне й затишне. Але раптом починають з'являтися свідки минулого життя, які знають трішки більше про колишні справи вправного чолов'яги. Як сховати докази та зберегти родину? Актуальність сюжету середини ХІХ століття. У життєво достовірних персонажах ми впізнаємо “нову українську еліту”.

Водевіль – один із класичних жанрів, що  дозволяє і відпочити, і замислитись. Зовні легка форма п'єси (куплети, пісні, танці) приховує в собіглибокий зміст.

На честь автора п'єси у Відні названа станція метро та площа. А в Україні його ім'я можна побачити лише на афішах Київського академічного театру "Колесо".
Йоганн Нестрой - видатний австрійський комедіограф, який в своїх п'єсах використовував елементи фарсу, пародії та сатири з безліччю музичних номерів.

Колектив театру з виставою "Любовна плутанина" брав участь у Міжнародному театральному фестивалі "Європейський актор" (м. Бітола, Македонія), в театральних фестивалях "Мельпомена Таврії" (м. Херсон, Україна), "Вересневі самоцвіти" (м. Кропивницький, Україна), "Зірковий листопад у Закарпатті" (м. Мукачево, Україна).

фото відеопреса

Режисер-постановник – народна артистка України Ірина Кліщевська

Сценографія – Світлана Заікіна

Костюми – Світлана Павліченко

Композитори – заслужений діяч мистецтв України Володимир Гронський, Володимир Дадикін

Хореографія – Сергій Шуліко

Тексти пісень – Аркадій Гарцман

Дійові особи:

Пан фон Шайтерманн, деревоторговець –  Денис Драчевський

Йозефіна, його дружинаАнна Артем'єва

Антон Муффль, слугаОлександр Микитенко

Пеппі Амзель, служниця – заслужена артистка України Марія Грунічева, Ірина Стасенко

Тривалість вистави 1 год. 20 хв.

Вистава йде на основній сцені. Вільна посадка.

Вартість квитка 250 грн.