Тамара Альохіна

МАЕСТРО АЗНАВУР. UNE VIE D`AMOUR

ностальгічний шансон в одному куплеті

вистава актора Петра Миронова

maestroaznavur

Твір написано сучасною українською драматургинею Тамарою Альохіною на основі спогадів відомого шансоньє, поета, композитора, актора Шарля Азнавура про творчість і довге насичене подіями та емоціями життя.

На VIII Міжнародному театральному фестивалі "Перехрестя" (Литва) Петро Миронов з виставою "Маестро Азнавур" переміг у номінації "Синтез музики та слова" (2022).
Вистава брала участь в XVIII Міжнародному фестивалі моновистав "Atspindys" (м. Висагінас, Литва, 2022 рік).

Тривалість вистави 60 хвилин.

Вільна посадка.

Вартість квитка 200 грн.