Камінна зала


Сцена була відкрита в 2010 році, а свою назву отримала від каміну, що розташований в будівлі ще з XIX століття. Подібного явища не знайти в жодному театрі Києва, а можливо q всієї України.

Опинившись на виставі в Камінній залі, можна відчути себе гостем на молодіжній вечірці, влаштованій віденськими юнаками-аристократами («Фатальний флірт»), завітати до заможної американської родини («Примадонни»), прогулятися вулицями Відня («Приборкання норовливої»), опинитися в Стародавній Греції ("Антігона"), в будівлі англійської "майбутньої мільйонерші" ("Double Double"), біля мексиканської в'язниці ("Два аромати троянди"), поринути в детективну історію зимового лондонського передмістя ("Мишоловка"), послухати філософські розмови Григорія Сковороди ("СкороВода"), опинитися на кухні тайсько-китайсько-в’єтнамського ресторану («Золотий дракон») і, можливо, побачити ("Стриптиз у Літній День").

На першому поверсі Камінної зали розташований Театральний салон. Це наш своєрідний експериментальний майданчик. Тут відбуваються виставки робіт відомих художників, презентації нових книг, проходять перформанси, творчі зустрічі з письменниками та музикантами.Добавить комментарий

Защитный код
Обновить