Олексій Дударев

ДЕНЬ ПРИЛЬОТУ ЛАСТІВКИ, або ПОЦІЛУНОК ПРИНЦЕСИ

сучасна казка за мотивами творів Г. Х. Андерсена

denpr

Вистава «День прильоту Ластівки, або Поцілунок Принцеси» є немов продовженням твору Андерсена «Дюймовочка», але події відбуваються через 300 років після описаних у всесвітньо відомій казці. Тепер головною дійовою особою виступає Принцеса Дюмі, яка є дочкою Дюймовочки. Спочатку — це вередливе самозакохане дівчисько. Під час свята прильоту Ластівки вона відмовилася поцілувати таємно закоханого в неї Олов’яного солдатика. Саме після цього за допомогою Чортеняти її викидають щурам. Але ж, напевне, Олов’яний солдатик не залишить дівчину в біді.

Яскраве, темпераментне, музичне продовження улюбленої казки данського казкаря Андерсена. Знайомі з дитинства персонажі шукають відповіді на одвічні питання: що таке дружба, відданість? Чи можливо за допомогою обману заволодіти серцем?

фотовідео  преса

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

ПРИНЦЕСА - Анна Артем'єва

СОЛДАТИКДенис Драчевський

ФРЕЙЛІНАОльга Васинюк

ЧОРТЕНЯОлександр Дідик

ШУШЕРА – Ольга Армасар

КРИСАН – Ігор Марусяк

ПРИДВОРНІ, ЕЛЬФИ, ГОСТІ - учні дитячого театру-студії «Колесико»

КОРОЛЬзаслужений артист України Станіслав Колокольніков

Режиссер-постановник – заслужена артистка України Марія Грунічева

Художник – Світлана Заікіна

Хореограф – Ганна Лисенко

Відеомонтаж - Денис Драчевський

Оператор відеопроекції – Йосиф Медведський

Звукорежисер – Світлана Петренко

Художник по світлу – Ірина Макарова

Тривалість вистави - 1 год. 15 хв.

Прем'єра - 16 січня 2015 р.

Вистава йде на основній сцені. Вільна посадка.