Франсіс Вебер

Випадок у "Готелі Дю Комерс"

детективно-ексцентрична комедія на 2 дії

hotel

Низка кумедних непорозумінь, пригод та курйозів. Несподівані повороти сюжету і багато чого іншого.

Автор п’єси - популярний французький драматург ХХ сторіччя Франсіс Вебер, за сценаріями якого було знято безліч комедій із найвідомішими коміками світу.

Вистава гастролювала Україною. Гралась в Тернополі, Луцьку, Рівному.

фотогалерея відео

Режисер-постановник – народна артистка України Ірина Кліщевська
Режисер – Маргарита Здор-Влодарчик
Художник-постановник – Світлана Заікіна
Пластика – Анжела Борисова
Музичне оформлення – Костянтин Страхов

Дійові особи:

ГарсонВіктор Бакунов, Арсен Бойчук
Ральф – заслужений артист України Олег Лепенець
ФеліксІгор Марусяк
Вольф – заслужений артист України Олег Коваленко
Франсуа – заслужений артист України Сергій Ладесов
ЛуїзаОлена Тертична

Тривалість вистави 2 год. 20 хв.

Вистава йде на основній сцені. Вільна посадка.

Вартість квитка 300 грн.

+13 # Лилу 01.09.2013 15:36
Ходила вчера на этот спектакль, насмеялась до слёз :lol: . Невозмутимый киллер, наивный и трогательный Пиньён, гулящая девица и другие актёры не давали скучать ни минуты. спасибо за спектакль!
+6 # Елена 01.09.2014 08:47
Отличный спектакль для вечера выходного! Очень понравился Вадим Лялько в роли Феликса! Мне кажется, когда героиню искушают новым платьем, ей нужно все-таки вернутся за ним, ИМХО) :lol:
+7 # Анжела 29.12.2014 12:38
Были в театре. Отдохнули. Прекрасная игра актеров. Милый уютный театр. Вежливая администрация. Все, что необходимо для хорошего, умиротворенного настроения! :-)
+5 # Ольга 26.08.2017 21:55
Спектакль отличный! Динамичное развитие сюжета, блестящая игра актеров - все очень понравилось. Спасибо!
+5 # Елена 02.10.2017 17:15
Спектакль "Випадок у готелі Дю Коммерс" - чудова детективно-ексц ентрична річ для любителів комедій ситуацій. Тут ви впізнаєете Франсуа Піньйона - хитрого француза, псевдо-невдаху, який, попри неймовірні збіги обставин, таки завше домагається свого. Автор п’єси -
популярний французький драматург ХХ сторіччя Франсіс Вебер, за сценаріями якого було знято безліч комедій з найвідомішими коміками світу, зокрема П'єром Рішаром. Між іншим, більшість із виразного репертуару "Колеса" мені до душі - рекомендую.
Дякую Pavlo Kovalov за чудову вересневу ініціативу народитися на світ і відвідати театр! )
+5 # Виктория 03.10.2017 14:46
О да!!! Смотрела осенью 2015 года. Бесподобно и великолепно!!!
Все актёры такие умнички. Они не играли, а жили на сцене.
Слово "насмеялись" здесь не уместно. Хохотали от души весь спектакль. Позже видела французскую комедию - наши сделали лучше.
Рекомендую к просмотру.
+2 # Светлана 08.02.2018 12:24
Были в театре первый раз. Актёры играли бесподобно, сюжет увлекательный, понравилось очень! Единственным неприятным моментом был уж очень изношенный интерьер в декорациях, гостиничный номер выглядел слишком убого и неряшливо, портьеры и покрывала выглядели как ветошь, с этим надо что-то делать. В остальном прекрасно, обязательно придем к вам ещё!
+2 # Ярослав 08.10.2020 12:41
Дякую труппі за прекрасний спектакль. Неперевершена гра акторів. Дуже позитивні враження. Вечір, проведений в КОЛЕСО, з дружиною додав величезного позитиву!!!! Дякую ВАМ! Наступного разу будемо з квітами, обов'язково!
+1 # наталія 16.03.2021 08:03
Одна з найулюбленіших вистав у театрі! :-) Фантастичний і професійний творчий тандем Сергій Ладесов і Олег Лепенець! Останній раз мені не вистачило тільки чарівної Аліни Проценко - цю харизматичну артистку важко замінити і поки її молода заміна не прикрашає виставу, на жаль! :cry: Занадто велика різниця між нею та іншими зірковими виконавцями! Ріже ОКО!!!
+2 # Alla 02.02.2022 13:43
Сердечно дякую творцям за неперевершене дійство, цю постановку.
Маю у своєму добірку максимальну кількість переглядів саме "Готелю...". так-от, довгі роки саме ця вистава була найулюбленішою у жанрі "комедія". і в якийсь час, на 13 чи 14 перегляді, я збилася із рахунку, і тепер можу стверджувати, що понад 15 разів я отримувала задоволення від майстерної гри акторів.
Принагідно із великою вдячністю згадаю неймовірного О.Лепенця -- майстер неперевершеної гри пан Олег втілив усі фарби "головоріза" центрального героя та трансформації людини; смішного В.Лялька -- пан Вадим і його гра -- справжня прикраса вистави; оригінального С.Ладесова -- пан Сергій зобразив головного героя (Франсуа) милим і дивакуватим, довірливим і наївним -- за справжнім задумом Ф.Вебера.
і закарбувалася у пам'яті гра Олександра Фуртаса у першому складі, якого у той час я порівнювала з П'єром Рішаром. світла пам'ять ))
Чекаю на ювілейну 30-річну виставу!
+2 # Марина 11.02.2023 15:50
Вчора вперше відвідала Ваш театр і саме цю виставу . Гра акторів неперевершена . Ми насміялись і провели чудово час.
Дякую за настрій