Get Adobe Flash player

"ПЕРША НА ПОДОЛІ"

Саме таку назву має персональна виставка Світлани Леонтьєвої, яка відкривається в Театральному салоні Київського академічного театру "Колесо" 27 квітня 

Світлана Леонтьєва – телеведуча, Заслужений журналіст  України

Народилася у м.Бориспіль. Закінчила Київський державний Університет ім.Т.Шевченка (факультет фізики), Національний університет театру, кіно і телебачення (Інститут екранних мистецтв)

На українське телебачення прийшла у 1993 році - ведуча програми «Новини УНІАР» на каналі ЮТАР, потім були ІНТЕР, КДР ТРК, Перший канал. Нині – автор і ведуча програми «Театральні сезони» на UA.Перший, що створена за ініціативи легендарного Богдана Ступки.

Малювати любила з дитинства, та закінчила…музичну школу. Два роки тому відгукнулася на благодійний проект Центру дитячої кардіології та кардіохірургії – написати разом з художником картину і продати її з аукціона. Так народилася перша робота « Кульбаби. Радість життя» - її купило Посольство Казахстану в Україні. Потім було ще кілька благодійних аукціонів ( за два роки для дитячого центру Світлана заробила 35 тис гривень ) і натхнення писати далі. Світлана вчиться - бере уроки живопису у Студії АРТОС, працює з відомим київським художником Олександром Добродієм...

Надихає рідний Київ, старі маленькі вулички Подолу. Так народилася серія «Мій Поділ». Була сама здивована, коли зрозуміла, що - урбаністка! Бо найбільше подобається писати мости і місто! Але хіба хоч один художник може встояти перед красою і величчю природи… Так з’явився цикл «Пори року».

Писати стало, як дихати – необхідно і постійно! У кольорі можна так красиво передати велич грозового неба над Києвом, чи віддзеркалення дощової вулиці. Диво ранкового пробудження міста і захід сонця в Осокорках!

Світлана освоює різні техніки роботи олійними фарбами і продовжує шукати свій стиль у живописі. Захоплюється імпресіоністами і дуже любить збирати враження …

«Якщо ти не можеш змінити обставини, змінИ своє ставлення до них», - такого правила в житті притримується художниця.

Відкрити нову і несподівану, пристрасну та експресивну, чуттєву та вражаючу Світлану Леонтьєву можна  в Театральному салоні Київського академічного театру "Колесо" , що на Андріївському узвозі. 

 

повернутись до ТЕАТРАЛЬНОГО БЛОГУ