Правила відвідування Київського академічного театру "Колесо"

theatre

Купуючи квитки на вистави Театру, глядачі погоджуються з цими Правилами і зобов'язуються їх дотримуватись.

1. Без наявності квитка перегляд вистави неможливий.

2. У всіх залах Театру вільна посадка.

3. Переглядати вистави Театру (окрім дитячих вистав) можуть особи від 16 років.

4. Після 3-го дзвінка, після початку вистави, вхід в глядацьку залу заборонений.

5. В Театрі неможливо:
- перебувати у нетверезому вигляді;
- здійснювати фото- або відеозапис вистав без дозволу адміністрації;
- відвідувати театр з тваринами.

6. Під час вистави всі засоби зв'язку повинні бути вимкнені або переведені у режим літака.

7. Глядачі повинні дотримуватись правил громадського порядку, театрального етикету, правил протипожежної безпеки.

8. Відповідно до Закону України "Про театри та театральну справу", розділ ІІ ст. 12, гроші за попередньо продані квитки у театральній касі повертаються за вимогою глядачів не пізніше, ніж за годину до початку вистави. У разі придбання квитків на захід Театру через приватні агентства з питання повернення коштів належить звернутись саме до них.

9. У разі заміни вистави, придбані квитки вважаються дійсними.

10. У разі скасування вистави Театр повертає кошти глядачам за придбані квитки. У разі придбання квитків на захід Театру через приватні агентства з питання повернення коштів належить звернутись саме до них.

11. У разі втрати квитків Глядачі на виставу не допускаються, дублікати квитків не видаються, вартість квитків не відшкодовується.

venzel