Get Adobe Flash player

Надія Симчич

МИ, МАЙДАН

Fb.doc

читання


вiдео преса

Режисер-постановник - народна артистка України Ірина Кліщевська

Художник - Світлана Заікіна

Музичне оформлення - Олексій Куций

Відеоряд - Денис Драчевський

 

Актори:

заслужена артистка України Наталія Надірадзе,

Анна Артем'єва,

Денис Драчевський,

Олег Лепенець,

Андрій Мороз,

Аліна Проценко,  

Владислав Пупков,

Дмитро Соловйов

 

 

П’єса «Ми, Майдан» - переможець конкурсу мережі театрального перекладу «Євродрама» (Париж, Франція) і входить до антології  п'єс "Майдан. До і після". В своєму творі Надія Симчич описує події листопаду 2013 - лютого 2014 років. Автор твору ретельно відбирала свідчення активістів у Facebook, згодом створивши свою п'єсу "Ми, Майдан". У кожного героя п'єси є реальний прототип, з якими драматург підтримує зв'язок й досі.

Надія Симчич -українська письменниця, драматург. За освітою – філолог. Пише прозові (казки, повісті, романи) та драматичні твори для дорослих і дітей. Є також автором багатьох інсценізацій за творами сучасних українських авторів, зокрема Юрія Андруховича. Неодноразово перемагала в загальноукраїнських літературних конкурсах. Зокрема, отримала гран-прі  конкурсу «Золотий лелека» за збірку казок (2008) та гран-прі конкурсу «Коронація слова» за найкращий драматичний твір – «Хата, або Кінець епохи вишневих садів» (2012).

 

Комментарии  

 
+5 # Виктор 20.10.2016 07:50
Ходили на эту пьесу с женой. Понравилась обоим. Тяжелая но очень полезная для сознания украинцев. Благодаря работе сотрудников театра, удалось опять погрузиться в эту атмосферу, большое спасибо вам ребята. Для думающих людей рекомендую, но будьте готовы к слезам (почти весь зал плакал) :cry: :cry: :cry:
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
 
 
+1 # Ольга 25.01.2017 10:49
П'єса зачіпила до глубини душі. Ще кілька днів ходили під враженням від неї. Авторам і акторам вдалось дуже чуттєво показати що переживали люди, які були на Майдані, на що вони були готові піти, щоб відстояти велику ідею. Так, плакали всі, але загалом п'єса залишає приємний "присмак" надії на краще майбутнє нашого народу і нашої країни)))) Раджу всім!!! В театр треба ходити не тільки на комедії, а й на такі п'єси як "Ми, Майдан", адже такі п'єси надихають.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
 
 
0 # Ольга 19.02.2017 13:32
Огромное спасибо за возможность еще раз окунуться в атмосферу тех легендарных дней! Плакали в зале почти все, но боль потерь сменяется надеждой, что все еще будет хорошо!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить