Надія Симчич

МИ, МАЙДАН

Fb.doc

читання
 zamovuty

майдан заставка 2

icon video1 вiдео  icon press1 преса

Режисер-постановник - народна артистка України Ірина Кліщевська

Художник - Світлана Заікіна

Музичне оформлення - Олексій Куций

Відеоряд - Денис Драчевський

 

Актори:

заслужена артистка України Наталія Надірадзе,

Анна Артем'єва,

Денис Драчевський,

Олег Лепенець,

Андрій Мороз,

Аліна Проценко,  

Владислав Пупков,

Дмитро Соловйов

 

П’єса «Ми, Майдан» - переможець конкурсу мережі театрального перекладу «Євродрама» (Париж, Франція) і входить до антології  п'єс "Майдан. До і після". В своєму творі Надія Симчич описує події листопаду 2013 - лютого 2014 років. Автор твору ретельно відбирала свідчення активістів у Facebook, згодом створивши свою п'єсу "Ми, Майдан". У кожного героя п'єси є реальний прототип, з якими драматург підтримує зв'язок й досі.

Надія Симчич -українська письменниця, драматург. За освітою – філолог. Пише прозові (казки, повісті, романи) та драматичні твори для дорослих і дітей. Є також автором багатьох інсценізацій за творами сучасних українських авторів, зокрема Юрія Андруховича. Неодноразово перемагала в загальноукраїнських літературних конкурсах. Зокрема, отримала гран-прі  конкурсу «Золотий лелека» за збірку казок (2008) та гран-прі конкурсу «Коронація слова» за найкращий драматичний твір – «Хата, або Кінець епохи вишневих садів» (2012).

 

 

Комментарии  

+2 # Катерина 21.02.2018 15:21
За запрошенням друга відвідали з хлопцем цю виставу. Я була дуже вражена. Живу в Україні нещодавно. Мені багато розповідали друзі про ті події, я багато про них читала, але вистава, яка створена з опису подій саме їхних учасників, занурює у ту атмосферу. Три рази зал вставав. Напевно у більшості (якщо не у всіх ) глядачів час від часу з'являлися сльози...
Коли у фіналі ми всі разом співали гімн, в мене перехоплювало дихання.
Для мене це була особлива вистава. І особливе запрошення. І мені здається, це дуже важливо. Важливо для кожного з нас, для кожного, хто має щастя жити в Україні. Щиро дякую акторам та театру Колесо за ці враження.
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить