УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника літературно-драматургічної частини                                    
ТВЗК «Київський академічний театр «Колесо»

 

vector chemodan
Загальні умови :
Керівник літературно-драматургічної частини
Завдання та обов'язки. Бере участь у формуванні репертуару театрально-видовищного підприємства. Підбирає необхідний літературний та іконографічний матеріал, організує консультації спеціалістів. Проводить роботу з драматургами. Рекомендує авторам теми й сюжети для створення нових сценічних творів, розглядає творчі заявки, готує висновки щодо їх доцільності. Організує обговорення Художньою радою нових творів, редагує тексти і лібретто творів, прийнятих до постановки. Контролює виконання авторами договірних зобов'язань. Редагує всі рекламні видання і стежить за їх виходом у світ. Здійснює зв'язок із пресою, готує і передає для публікації інформаційні матеріали про творче життя колективу. Бере участь у заходах із вивчення глядацької аудиторії.
Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; історію театру, музики, балету, літератури; основи музичної драматургії; класичний і сучасний репертуар; класичну і сучасну літературу; основи видавничої справи; основи економіки, організацію праці та управління; основи авторського та трудового права; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років.
 

Умови оплати праці:
 -  посадовий оклад відповідно до штатного розпису театру. 
 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:
 -  Контракт від 1 до 3 років

Перелік документів,необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:
Заяву про участь у конкурсі (у довільній формі);
Особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
Копія документа, що посвідчує особу; 
Копія трудової книжки (за наявністю);
Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
Творче резюме (портфоліо робіт (роздруковані кольорові фотографії або на диску));
 
Останній день прийому документів: 22.02.2019 р.
Дата,час і місце проведення конкурсу: 26 лютого о 15:00
м. Київ, Андріївський узвіз. буд. 8
Прізвище, ім’я, по-батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:
        Цуркан Анна Миколаївна – Старший інспектор з кадрів, тел. 095 806 13 85eл.адреса: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить