Микола Куліш

комедія
zamovuty

guska

Вистава отримали три нагороди на Театральному фестивалі "Тернопільські театральні вечори. Дебют" в номінаціях "За режисуру" (Марія Грунічева), "За кращу жіночу роль другого плану " (Олена Тертична) та "За акторський ансамбль".

У нашій виставі ми сміємося, щоб не заплакати. Ми з гумором розповімо вам про події, які зазвичай подаються зі скорботою в голосі. Але ми вважаємо, що очищення сміхом не менш корисне, ніж очищення сльозами.

icon photo1фото   icon video1відео

Режисер - Марія ГРУНІЧЕВА
Композитор - Володимир ДАДИКІН
Хореограф - Ганна ЛИСЕНКО
Художники - Світлана ЗАІКІНА, Наталія РИДВАНЕЦЬКА, Сергій РИДВАНЕЦЬКИЙ

Дійові особи та виконавці:
Секлета Семенівна -  заслужена артистка України Галина ЗРАЖЕВСЬКА
Івдя - заслужена артистка України Наталія НАДІРАДЗЕ-ВРОНСЬКА
Гуска Саватій Савлович - Петро МИРОНОВ
Устонька - Ольга АРМАСАР
Настонька - Аліна ПРОЦЕНКО, Ірина СТАСЕНКО
Христонька - Олена ТЕРТИЧНА
Хростонька - Оксана БОГУЦЬКА
Пистонька - Ольга ВАСИНЮК
Онисонька - Марта БІЛОШАПКА
Охтисонька - Анна АРТЕМ’ЄВА
П’єр Кирпатенко - Едуард КІХТЕНКО, Олександр СОЛОВОНЮК
Рибалки:
Рудий - заслужений артист України Станіслав КОЛОКОЛЬНІКОВ, Ігор МАРУСЯК
Маркович - Олександр БІРЮКОВ, заслужений артист України Олег ЛЕПЕНЕЦЬ

Прем'єра: 28 червня 2017 року.

Тривалість вистави 2 год.10 хв.

Вистава йде українською мовою на основній сцені.

+1 # ludmila 05.11.2017 19:51
Чудова вистава, в ній все органічно- і постанвока і музика і пластика і звісно гра акторів. дякую, що наблизили до нас Миколу Куліша, який і сьогодні актуальний в своіх п"єсах!
+2 # Анастасія 05.11.2017 19:53
Раджу всім купити квитки і насолодитися прекрасним спектаклем в театрі "Колесо" :-) Чудова гра акторів і цікава оригінальна постановка режисера!
+1 # Володимир Петранюк 16.11.2017 21:25
Справжній Театр! Я давно не бачив такого чарівного театрального дійства. Вітаю мою дорогу колєжанку Ірину Кліщевську , режисера Марію Грунічеву, Стаса Колокольнікова і всю Фантастичну родину Гуски з прем'єрою. Браво!
Володимир Петранюк - художній кернівник Театру української традиції "Дзеркало"
+1 # Коля 09.02.2018 08:40
шикарно, просто шикарно!!!
+2 # Людмила 09.02.2018 15:51
Замечательный спектакль! Спасибо и Браво!
-4 # Ліля 01.04.2018 19:33
Це було жахливо.Насправ ді і безповоротно.Ст рашне перегравання акторів.Абсолют но невдала постановка.Якщо ви в даний момент думаєте " йти - не йти" -НЕ ЙДІТЬ,це зекономить вам нерви і,зрештою,гроші .Якщо вас не зупинить і моє враження від перегляду - візьміть з собою велетенську пляшку коньяку - це має згладити ваш негатив від перегляду даного спектаклю.
+1 # Алла 04.04.2018 12:23
Я і мій чоловік були на виставі 01,04,2018 на 19:00. Спочатку було дуже незвично, бо близько сцена. А потім як ми влилися в атмосферу і звикли до сцени, то кращої вистави ми не бачили, якщо хочете сміятися 2,5 години, то вам варто відвідати її.
+1 # Оксана 19.05.2018 11:10
Вистава чудова! Величезна подяка від громадської організації Кримська діаспора за можливість долучитися до справжнього мистецтва!
+1 # Олександра 08.06.2018 19:22
Сьогодні відвідала спектакль "У КИЄВІ, НА ПОДОЛІ..." Талановита, щира та самовіддана гра як кожного з акторів так і усього ансамблю подарувала незабутній вечір радості та щастя, що Київ має такий самобутній та професійний колектив. Вистава, як і інші чудова. Поєднання українського та єврейського гумору на залишило байдужим жодного глядача. Дякую за надхненну працю!
0 # Елена 01.09.2018 20:58
Сегодня смотрели замечательный спектакль. Спасибо всему коллективу театра Колесо. Восхитительный спектакль , замечательная игра актеров. Мои гости с Казахстана в восторге!
+1 # Ольга 19.04.2019 12:44
Вистава трохи специфічна. Мені сподобалось аж настільки, що сміялась 2 години підряд. Такої дози сміху не було в мене ще під час перегляду вистав. Тож якщо Вам не потрібне логічне розуміння подій(інколи мені здавалося, що на сцені відбувається казна-що) і Ви готові сміятися не з подій, а просто з поведінки та міміки героїв, то вистава сподобається.Ак тори грали пречудово. Дуже їм дякую.