Микола Куліш

комедія
zamovuty

guska

Вистава отримали три нагороди на Театральному фестивалі "Тернопільські театральні вечори. Дебют" в номінаціях "За режисуру" (Марія Грунічева), "За кращу жіночу роль другого плану " (Олена Тертична) та "За акторський ансамбль"

Виставу рекомендують до перегляду глядачі - згідно інтернет-опитування.

У нашій виставі ми сміємося, щоб не заплакати. Ми з гумором розповімо вам про події, які зазвичай подаються зі сорботою в голосі. Але ми вважаємо, що очищення сміхом не менше корисне, ніж очищення сльозами.

icon photo1фото   icon video1відео

Режисер Марія ГРУНІЧЕВА
Композитор Володимир ДАДИКІН
Хореограф Ганна ЛИСЕНКО
Художники Світлана ЗАІКІНА, Наталія РИДВАНЕЦЬКА, Сергій РИДВАНЕЦЬКИЙ

Дійові особи та виконавці:

Секлета Семенівна - Галина ЗРАЖЕВСЬКА
Івдя - заслужена артистка України Наталія НАДІРАДЗЕ
Гуска Саватій Савлович - заслужений артист України Станіслав КОЛОКОЛЬНІКОВ
Устонька - Ольга АРМАСАР
Настонька- Аліна ПРОЦЕНКО
Христонька - Олена ТЕРТИЧНА
Хростонька - Оксана БОГУЦЬКА
Пистонька - Ольга ВАСИНЮК
Онисонька Марта - БІЛОШАПКА
Охтисонька - Анна АРТЕМ’ЄВА
П’єр Кирпатенко - Дмитро СОЛОВЙОВ
Рибалки:
Рудий - Вадим ЛЯЛЬКО, Ігор МАРУСЯК
Маркович - Олександр БІРЮКОВ, Олег Лепенець, Андрій МОРОЗ

Прем'єра  28 червня 2017 року

Тривалсть вистави 2 год.10 хв.